18 33 72 140
Limanowa, ul. Bronisława Czecha 4
- A +

Zaczynamy ferie!

Zajęcia

Zaczynamy ferie!
 
Kochani! Ferie zimowe zbliżają się wielkimi krokami, co zatem robić? Przygotowaliśmy dla Was różne atrakcje. Zapraszamy! 
W dniach od 18 stycznia do 20 stycznia będziemy tworzyć ekostroje bajkowe. Każdy z Was na pewno chciał wyglądać jak dzielny rycerz albo piękna księżniczka. Nic nie staje na przeszkodzie by właśnie w takie postaci się zmienić!
W dniu 21 stycznia odbędzie się pokaz mody, czyli prezentacja stworzonych przez Was strojów na prawdziwej scenie, na który możecie zaprosić babcię i dziadka z okazji ich święta. Następnie odbędzie się spotkanie autorskie z przesympatyczą, limanowską pisarką dla dzieci KARINĄ GAMOŃ Karina Gamoń , która z zawodu jest położną. Pani Karina opowie nam skąd u niej tak różne pasje, a także przeniesie nas do świata prawdziwej medycyny, może będą nawet jakieś szkielety! Kto wie…?
24 stycznia odbędą się zajęcia "W zdrowym ciele zdrowy duch". Kto nie wie jak można aktywnie spędzać czas ferii zimowych doceni spotkanie z Lidią Sułkowską Lulika Swk , która przygotowała program rekreacyjny dla rodzin. Zapraszamy dzieci z rodzicami, opiekunami.
Z kolei w dniu 26 stycznia – pochłoną nas warsztaty z ilustracji książkowej. Ilustrator to nie papuga. Nie powtarza obrazami słów, na które natrafi, scen które nakreślił pisarz lub poeta. Sztuka ilustracji to wyobraźnia i opowiadanie w opowiadaniu za pomocą obrazów. Co możemy zrobić aby każda opowieść była większa i ciekawsza? Ilustrując – rozmawiając za pomocą obrazów z pisarzem, a nie kopiując jego pomysły. Dlaczego w ilustracji żaba czasem może wyglądać jak prostokąt?
Będą także warsztaty Concept art czyli kreacja gier komputerowych. Jak wymyślać i fachowo narysować postacie, tła i rekwizyty, które potem staną się częścią gry komputerowej lub filmu?
Na te wszystkie pytania odpowie Szymon Teluk, który z zawodu oraz pasji jest malarzem i rysownikiem. Specjalizuje się w komiksie, ilustracji i karykaturze – więc kto lepiej, jak nie on opowie na wyżej postawione pytania?
28 stycznia zaplanowaliśmy dla Was samodzielne ozdabianie skrzyneczek motywami książkowymi. Na pewno macie jakieś ulubione cytaty…ciekawe, czy trafiliśmy z ich doborem, a do tego malownicze tło…czego chcieć więcej? Warsztaty poprowadzi jedyna w swoim rodzaju Monika Zielińska-Klimczak ManuCraftura