Limanowa, ul. Bronisława Czecha 4

Ruszają szkolenia dla bibliotekarzy powiatu limanowskiego!

Ruszają szkolenia dla bibliotekarzy powiatu limanowskiego!

Dnia 16 kwietnia  zapraszamy bibliotekarzy z powiatu limanowskiego na pierwsze szkolenie, realizowane w ramach zadania: "Rozwijamy się, więc jesteśmy". Tematem będą ""Zmiany w opracowaniu zbiorów bibliotecznych. Deskryptory, fasety, encje - jak zrozumieć nowy model opracowania zbiorów".

Zagadnienia:
- nowości w opracowaniu zbiorów w programie bibliotecznym Sowa.
Trener: Wojciech Kowalewski - współtwórca Małopolskiej Biblioteki Cyfrowej i instruktor w Wojewódzkiej Bibliotece Publicznej w Krakowie, wykładowca w Instytucie Informacji Naukowej i Bibliotekoznawstwa UJ, przewodniczący Rady Konsorcjum Bibliotek – Użytkowników Zintegrowanych Systemów Zarządzania Biblioteką SOWA1 lub SOWA2/MARC21.

Patronat objęło Lustro Biblioteki!

„Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury"