18 33 72 140
Limanowa, ul. Bronisława Czecha 4
- A +

TRANSGRANICZNE PRZENIKANIE - KONKURS WIEDZY

Projekty

 

TRANSGRANICZNE PRZENIKANIE - KONKURS WIEDZY

POĽSKO-SLOVENSKÁ VEDOMOSTNÁ SÚŤAŽ REALIZOVANÁ V RÁMCI MIKROPROJEKTU TRANSHRANIČNÝ PRIENIK

Limanowska Miejska Biblioteka Publiczna zaprasza uczniów szkół średnich z terenu miasta Limanowa do uczestnictwa w polsko-słowackim konkursie wiedzy.

Konkurs ma wymiar polsko-słowacki, bo wezmą w nim też udział uczniowie szkół średnich z Dolnego Kubina. Merytoryczną podstawą konkursu będą treści zawarte w wydanym niedawno przez limanowską bibliotekę e-booku pn. Transgraniczne Przenikanie. Zawiera on informację na temat obydwu partnerskich bibliotek i miast (historia, kultura, współpraca), jest w polsko-słowackiej wersji językowej. Dla polskich uczestników materiałem przygotowującym do konkursu będą treści dotyczące Dolnego Kubina (słowackiej części ebooka), dla słowackich - odwrotnie.

Szczegółowe informacje o konkursie i całym projekcie można uzyskać dzwoniąc pod numer 18 3372-140 lub pisząc na adres e-mail: info@mbp.limanowa.pl

Zapraszamy do udziału.

Konkurs jest jednym z działań realizowanego przez limanowską bibliotekę mikroprojektu pn. Transgraniczne Przenikanie. Słowackim partnerem jest Biblioteka Orawska w Dolnym Kubinie.

Linki do e-booka, regulaminu oraz formularza zgłoszeniowego w jezyku polskim i słowackim

E-book

Regulamin (PL)

Regulamin (SK)

Formularz zgłoszeniowy w formacie PDF (PL)

Formularz zgłoszeniowy w formacie PDF (SK)

Formularz zgłoszeniowy w formacie DOC (PL)

Formularz zgłoszeniowy w formacie DOC (SK)

 

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz budżetu państwa za pośrednictwem Euroregionu Tatry w ramach Programu Współpracy Transgranicznej Rzeczpospolita Polska-Republika Słowacka 2007-2013.