Limanowa, ul. Bronisława Czecha 4

Zajęcia realizowane w ramach projektu "Sieć na kulturę"

Zajęcia realizowane w ramach projektu "Sieć na kulturę"
Zdjęcie przedstawia plakat informujący o zajęciach organizowanych przez bibliotekę ,,Sieć na kulturę''.

Chcesz zrobić coś więcej, dowiedzieć się czegoś więcej? To co wiesz Ci nie wystarcza? Te zajęcia są dla Ciebie! Internet nie zna granic, tak obszerne są jego możliwości...poznaj je z nami! To właśnie my oferujemy naukę poprzez zabawę.Zajęcia edukacyjne prowadzone przez limanowską bibliotekę poszerzają horyzonty, rozwijają umiejętności i uczą nowych rzeczy w zakresie kompetencji medialnych. Mimo tego, że brzmi to bardzo poważnie jest naprawdę FAJNE. Wiele dzieci jest zafascynowanych możliwościami Internetu, dlaczego zatem tego nie wykorzystać w sposób pożyteczny? Poznamy programy graficzne, aplikacje oraz dobrą zabawę. Zgłoszenia do zajęć dla dzieci w wieku 10-14 lat będą odbywać się w soboty października. Więcej informacji udzielamy telefonicznie pod numerem 18 3372140. Zapisy są otwarte do dnia 29.09.2021 r. Zajęcia realizowane w ramach projektu "Sieć na kulturę".