18 33 72 140
Limanowa, ul. Bronisława Czecha 4
- A +

Podsumujemy konkurs plastyczny, organizowany w ramach mikroprojektu: ,,Literatura bez granic-transgraniczne związki literackie"

Mikroprojekty

Podsumujemy konkurs plastyczny, organizowany w ramach mikroprojektu: ,,Literatura bez granic-transgraniczne związki literackie"
Zdjęcie przedstawia plakat informujący o podsumowaniu konkursu plastycznego, organizowanego w ramach mikroprojektu: ,,Literatura bez granic-transgraniczne związki literackie". Z naszą biblioteką partnerską Oravská knižnica Antona Habovštiaka

Ahoj!!! 21 września podsumujemy konkurs plastyczny, organizowany w ramach mikroprojektu: ,,Literatura bez granic-transgraniczne związki literackie". Z naszą biblioteką partnerską Oravská knižnica Antona Habovštiaka spotkamy się na żywo  łącząc się za pomocą Internetu, ogłosimy wyniki i wspólnie będziemy gratulować nagrodzonym, wyróżnionym i wszystkim biorącym udział. Konkurs spotkał się z bardzo dużym zainteresowaniem, zdradzimy tylko tyle, że łącznie polskich i słowackich prac wpłynęło 199!!!!

Dziękujemy i zapraszamy zainteresowanych. Widzimy się już we wtorek!

Dziękujemy naszym sąsiadom i partnerom zza miedzy:

Z Euroregion Tatry Roman Večerek Oravská knižnica Antona Habovštiaka Martina Fecskeová i inni...

Mikroprojekt jest dofinansowany z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz budżetu państwa za pośrednictwem Euroregionu "Tatry" w ramach Programu Interreg V-A Polska-Słowacja 2014-2020.