18 33 72 140
Limanowa, ul. Bronisława Czecha 4
- A +

"5 lat po dyplomie" w Miejskiej Galerii Sztuki

Aktualności

"5 lat po dyplomie" w Miejskiej Galerii Sztuki
Zdjęcie przedstawia plakat informujący o wernisażu wystawy ''5 lat po dyplomie".

Miejska Biblioteka Publiczna w Limanowej zaprasza na wernisaż wystawy pod tytułem: "5 lat po dyplomie", 25 listopada /czwartek/ o godz. 17.00.
5 lat to szmat czasu, 3 lata na uczelni – jako student czy wykładowca, wzbogaca w doświadczenie, wiedzę i znajomości na dalsze lata, wyznacza kierunki rozwoju, definiuje zainteresowania. Dlatego tę rocznicę świętować będą wykładowcy i absolwenci Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nowym Sączu, ale nie tylko świętować, będą przede wszystkim dzielić się swoim dorobkiem artystycznym. Wystawa pod wymownym tytułem: „5 lat po dyplomie” prezentuje wycinek indywidualnej pracy twórczej wykładowców związanych z sądecką PWSZ oraz obrane drogi artystyczno-zawodowe grupy absolwentów kierunku, którzy ukończyli studia pięć lat temu.

 

Wydarzenie jest nie tylko okazją do artystycznej konfrontacji, spotkania po pięciu latach, ale także sposobnością do artystycznego dialogu osób związanych ze sobą doświadczeniem kształcenia akademickiego.

Do tego dialogu zapraszamy również i my, bo przecież biblioteka jest mecenasem sztuki, która łączy różne spojrzenia, kierunki i pasje.
Zapraszamy