18 33 72 140
Limanowa, ul. Matki Boskiej Bolesnej 13
- A +

To była plastyka kreatywna

Zajęcia

Połowa wakacji za pasem. Za pasem też warsztaty plastyczne dla dzieci, które odbywały się w limanowskiej Miejskiej Bibliotece Publicznej w miesiącu lipcu. 20 i 21 lipca przeprowadzono ich podsumowanie, konkurs na najciekawsze prace oraz przyznanie nagród.

To była plastyka kreatywna

Zajęcia odbywały się w dwóch grupach wiekowych: od 5 do 8 lat oraz od 9 do 14 lat. Brawurowo poprowadziła je limanowska artystka Magdalena Bubula. Pięknie dziękujemy. Spotkały się, eufemistycznie rzecz ujmując, z niemałym zainteresowaniem. A zaangażowanie uczestników i efekty ich pracy? Wszystko widoczne jest na zdjęciach, oceńcie Państwo sami. My jako organizatorzy skwitujemy całość zdaniem: pomysłowość, a nieraz wynalazczość młodych ludzi, umiejętnie rozbudzona i poprowadzona od artystycznej flanki, raczej nie zna granic. Oddajmy jeszcze głos prowadzącej.

Magdalena Bubula: Spotkanie z grupą dzieci zarówno młodszych jak i tych starszych bardzo pozytywnie zaskoczyło mnie ich niesamowitą kreatywnością, rozbudzoną wyobraźnią oraz ogromnym zaangażowaniem w pracę, w swoje projekty. Dzieci starały się wykonywać prace estetycznie i dokładnie, posiadają dobrze rozwinięte umiejętności manualne. Miłym akcentem była wzajemna pomoc oraz uczynność w stosunku do instruktorki czyli mnie. Prowadzenie tych warsztatów plastycznych było dla mnie wyjątkową przygodą i nieopisaną przyjemnością.