WARSZTATY PLASTYCZNE O ZNANYCH POSTACIACH Z NASZEGO REGIONU

Zajęcia

Biblioteka Orawska w Dolnym Kubinie i limanowska Miejska Biblioteka Publiczna zaprasza wszystkie chętne dzieci do udziału w warsztatach plastycznych na najładniejsze i najciekawsze portrety znanych postaci z naszego regionu. Odbywać się one będą w każdą sobotę marca od godziny 10.00 - 12.00 w Oddziale dla dzieci limanowskiej biblioteki. Najciekawsze i najładniejsze prace będą pokazywane na wystawie w słowackim Dolnym Kubinie.

WARSZTATY PLASTYCZNE O ZNANYCH POSTACIACH Z NASZEGO REGIONU

Wcześniej, przed każdym spotkaniem, rozdamy wszystkim zainteresowanym foldery z fotografiami i informacjami o tych postaciach. - mówi kierownik Oddziału dla dzieci Halina Młynarczyk. Jeśli zaistnieje potrzeba to będziemy również udzielać dodatkowej informacji i odpowiadać na wszystkie pytania jakie się pojawią. Właśnie podczas pierwszego spotkania, w najbliższą sobotę, przed warsztatami przeprowadzimy krótką prelekcję o tych znanych osobistościach z naszego regionu. Mamy dla wszystkich uczestników przygotowane niezbędne materiały, papier oraz kredki, a także ciepłą herbatkę lub soczek i coś słodkiego. Wystarczy tylko do nas przyjść.

Dodatkowe informacje o warsztatach można uzyskać w Oddziale dla dzieci, drogą telefoniczną dzwoniąc pod numer biblioteki 18 3372140 lub za pomocą e-maila mbpl@op.pl

Warsztaty plastyczne to jedno z działań w ramach projektu WZAJEMNE POŁĄCZENIA - HISTORIA I WSPÓŁCZESNOŚĆ. Jego realizatorem jest Biblioteka Orawska im. Antona Habovstiaka w Dolnym Kubinie a polskim partnerem Miejska Biblioteka Publiczna.

Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Współpracy Transgranicznej Rzeczpospolita Polska-Republika Słowacka 2007-2013.