Limanowa, ul. Bronisława Czecha 4

Wystawa "Za płotem" Adama Wyżlica

Wystawa "Za płotem" Adama Wyżlica
Plakat z logiem Banku Spółdzielczego w Limanowej i Miejskiej Galerii Sztuki w Limanowej. Zawierający tekst: Wystawa prac Adama Wyżlica, wirtualna wystawa, za płotem (tytuł wystawy), czas trwania wystawy: 25.03-20.04.2021.

"Za płotem" to tytuł nowej wystawy w formie 20 prac prezentowanej w Miejskiej Galerii Sztuki w Limanowej. Tym razem mamy przyjemność zaprezentować Państwu prace Adama Wyżlica. Artysta jest absolwentem studiów magisterskich na kierunku edukacja artystyczna w zakresie sztuk plastycznych Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego. Adam Wyżlic ma na swoim koncie kilkanaście wystaw indywidualnych (m.in. w Krakowie, Ostródzie, Olsztynie, Dobrym Mieście, Szczytnie, Warszawie) i pięćdziesiąt zbiorowych, podczas których prezentował rysunek, malarstwo, grafikę, plakat i fotografię. Bierze udział w konkursach m.in. w BWA w Olsztynie na plakat "Rok Feliksa Nowowiejskiego" (2016) oraz w plenerach malarskich i fotograficznych.
Twórczość artystyczną autor traktuje jako pasję. Za swój wielki skarb uważa publiczność, której sugestie są dla niego bardzo ważne, pozwalają na dynamiczny rozwój artystyczny.

Ze względu na obowiązujące obostrzenia wystawa przedstawiana jest w formie wirtualnego spaceru po Miejskiej Galerii Sztuki w Limanowej i eksponowana będzie od 25 marca do 20 kwietnia 2021 roku.
Zapraszamy do kontaktu ze sztuką!