Spotkanie DKK dla Seniora

Spotkanie DKK dla Seniora

Lipcowe upały nie zraziły uczestników DKK dla Seniora działającego przy Miejskiej Bibliotece Publicznej w Limanowej, którzy zebrali się 25.07.2019 r. W pogodnej atmosferze dyskutowali i wymieniali opinie na temat dwóch wcześniej wybranych pozycji książkowych tj.: „Niebka” Brygidy Helbig oraz „Małej matury” Janusza Majewskiego. Książki te interesujące i oryginalne poruszają bardzo ważne tematy: tolerancji, dorastania w niesprzyjających warunkach i odnajdywania własnej tożsamości.

Podczas spotkania omówiono także najnowsze nabytki Wypożyczalni dla dorosłych, które uczestnicy mogli od razu wypożyczyć.

Zainteresowanych, czytających tę notatkę, zachęcamy do odwiedzenia biblioteki i sięgnięcia po nowości książkowe.

Trwają wakacje, sezon urlopowy w pełni, warto więc jeszcze skorzystać z miłej rozrywki, jaką jest czytanie.

Zapraszamy.