HALINA MATRAS OSOBOWOŚCIĄ ZIEMI LIMANOWSKIEJ 2007 R. W KATEGORII "KULTURA"

9 maja w Limanowskim Domu Kultury odbyła się finałowa gala drugiej edycji plebiscytu na Osobowość Ziemi Limanowskiej. Jego organizatorem jest Starostwo Powiatowe a medialnym patronatem "Dziennik Polski". Celem konkursu, co podkreślała Kapituła Konkursowa, jest wyłuskanie z lokalnej społeczności tych, którzy cieszą się uznaniem i zaufaniem społecznym a jednocześnie swoją działalnością wpływają na rozwój i promocję regionu.

HALINA MATRAS OSOBOWOŚCIĄ ZIEMI LIMANOWSKIEJ 2007 R. W KATEGORII "KULTURA"

Plebiscyt obejmował wyróżnienie główne plus sześć kategorii. Osobowością Ziemi Limanowskiej a.d. 2007 czytelnicy "Dziennika" wybrali Małgorzatę Wróbel - dyrektorkę Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego im. Karola Wojtyły w Mszanie Dolnej.

W kategorii KULTURA nominowani byli: Halina Matras (dyrektor limanowskiej Miejskiej Biblioteki Publicznej), Stanisława Obrzut (dyrektor LDK) i Władysław Frączek (limanowski artysta malarz). Statuetka trafiła do rąk Haliny Matras.