18 33 72 140
Limanowa, ul. Bronisława Czecha 4
- A +

„Naprawdę nasza” czyli bajka o bibliotece marzeń

Projekty

„Naprawdę nasza” czyli bajka o bibliotece marzeń
Plakat informacyjny z tekstem: Naprawdę nasza czyli bajka o bibliotece marzeń. Konkurs w ramach projektu "Literacka podróż za jedną książkę czyli Majka z Siwego Brzegu powraca"

W tym roku MBP w Limanowej realizuje projekt pt.: „Literacka podróż za jedną książkę czyli Majka z Siwego Brzegu powraca”. Istotnym elementem tego projektu jest konkurs literacki pod hasłem: „Naprawdę nasza” czyli bajka o bibliotece marzeń.

Naprawdę nasza czyli…nowoczesna, pełna nowych technologii, a może tradycyjna, jak ta opisana w książce Jaworczakowej, którą pamiętają nasze babcie? Zapraszamy do udziału trzy kategorie uczestników: dzieci, młodzież i osoby starsze. Jakie są Wasze oczekiwania o bibliotece marzeń? Podejmijcie temat poprzez lekką formę bajeczki, w której można puścić wodze wyobraźni, bo przecież w bajkach wszystko zdarzyć się może. Czekamy na innowacyjne pomysły. Zwycięskie prace będą odczytane w radio RDN Małopolska oraz nagrane i publikowane na stronie MBP w Limanowej i bibliotek w powiecie.

Na prace czekamy do końca czerwca br.

 

„Dofinansowano ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury” w ramach programu: PARTNERSTWO DLA KSIĄŻKI.

Regulamin konkursu

Formularz zgłoszeniowy