Limanowa, ul. Bronisława Czecha 4

"Literacka podróż za jedną książkę czyli Majka z Siwego Brzegu powraca" w Bibliotece w Kasinie Wielkiej i Gminna Biblioteka i Ośrodek Kultury w Niedźwiedziu

Projekty

"Literacka podróż za jedną książkę czyli Majka z Siwego Brzegu powraca"  w Bibliotece w Kasinie Wielkiej i Gminna Biblioteka i Ośrodek Kultury w Niedźwiedziu
Zdjęcie przedstawia uczestników warsztatów Literacka podróż za jedną książkę czyli Majka z Siwego Brzegu powraca".

"Literacka podróż za jedną książkę czyli Majka z Siwego Brzegu powraca" - przystanek w bibliotece w Bibliotece w Kasinie Wielkiej i Gminna Biblioteka i Ośrodek Kultury w Niedźwiedziu.

Warsztaty odbywają się w ramach zadania: "Literacka podróż za jedną książkę czyli Majka z Siwego Brzegu powraca" w ramach "PARTNERSTWO DLA KSIĄŻKI". Projekt dofinansowano ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.