Limanowa, ul. Bronisława Czecha 4

Projekty

Zdjęcie przedstawia pobocze, książkę pod tytułem ,,Majka z Siwego Brzegu'' oraz pędzle.

Zakończyliśmy warsztaty artystyczne w 6 bibliotekach w powiecie. Jesteśmy na półmetku realizacji naszej literackiej podróży z Majką z Siwego Brzegu. Przed nami jeszcze spotkania z pisarką Barbarą Gawryluk, warsztaty rysowania karykatur, spotkanie z Marcinem Okoniewski - Okoń w sieci, podsumowanie konkursu literackiego oraz bal bajek. Dziękujemy za dotychczasową współpracę...my nie zatrzymujemy się w naszej literackiej podróży, my tylko zmieniamy kierunek... Dziękuję @Monika Zielińska-Klimczak i ManuCraftura.

Warsztaty odbywają się w ramach zadania: "Literacka podróż za jedną książkę czyli Majka z Siwego Brzegu powraca" w ramach "PARTNERSTWO DLA KSIĄŻKI". Projekt dofinansowano ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.