18 33 72 140
Limanowa, ul. Bronisława Czecha 4
- A +

Wizyta w Radiu RDN Nowy Sącz

Projekty

Wizyta w Radiu RDN Nowy Sącz
Zdjęcie przedstawia grupę młodzieży.

W dniu 6 czerwca nasza grupa projektowa w ramach działań w Programie Równać szanse odwiedziła siedzibę Radia RDN Nowy Sącz. Dzięki uprzejmości Pracowników Radia RDN młodzież dowiedziała się jak wyglądają pomieszczenia radiowe, jak powstają audycje od strony technicznej oraz jak tworzy się informacje, które trafiają do słuchaczy. Młodzież miała niesamowitą  okazję, żeby skonfrontować swoje wyobrażenia z rzeczywistością oraz poznać pracę mediów. Nowym doświadczeniem dla młodych, był krótki wywiad przeprowadzony przez Pracownika Radia, w którym mogli się podzielić swoimi spostrzeżeniami po tej ciekawej i edukacyjnej wizycie.

 

- Jestem słuchaczem RDN Nowy Sącz. Fajnie grają i lubię słuchać informacji, które często się przydają i to nie tylko w drodze- Wojtek

- Kiedyś myślałam o pracy w radiu. Wyobrażałam to sobie zupełnie inaczej, mimo wszystko bardzo mi się tu podoba- Kamila

Było to dla naszej grupy cenne i niezapomniane doświadczenie.

Bardzo dziękujemy wszystkim Pracownikom Radia RDN Nowy Sącz za poświęcony czas i wprowadzenie młodzieży w tajniki pracy radiowców. Życzymy sukcesów w pracy zawodowej, mnóstwa niekończących się źródeł ciekawych tematów i inspiracji oraz satysfakcji z wykonywanej pracy.

Sfinansowano ze środków Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności w ramach Progamu Równać Szanse.