18 33 72 140
Limanowa, ul. Bronisława Czecha 4
- A +

Odwiedziny w Niepołomicach w ramach Programu ''Równać szanse ''

Projekty

Odwiedziny w Niepołomicach w ramach Programu
Zdjęcia przedstawiają grupę osób.

24 czerwca odwiedziliśmy grupę w Niepołomicach, która w ramach Programu Równać szanse tworzy ,,Niepołomicką planszówkę’’. Wizytę rozpoczęliśmy od spaceru po zamku w Niepołomicach i obejrzenia zgromadzonych tam wystaw m.in. salę łowiecką. Następnie udaliśmy się do Izby Regionalnej gdzie czekali na nas Gospodarze, którzy tworzą swoją autorską grę planszową, opartą na historii Niepołomic. Mieliśmy zaszczyt jako pierwsi testować planszówkę, a także podzielić się uwagami na jej temat              z twórcami gry. Wyjazd był dla młodzieży niesamowitą okazją do wymiany doświadczeń, zobaczenia innej grupy w działaniu, podzieleniem się swoimi sukcesami w projekcie, a także integracją z innymi uczestnikami Programu.

 

,,Spotkanie bardzo mi się podobało. Zobaczyłam nad czym pracują inni w Programie równać szanse a także miałam okazję dowiedzieć się czegoś o historii Niepołomic’’- Brygida

,,Tym razem dowiedziałem się jak powstaje gra planszowa i poznałem, nowych, ciekawych ludzi’’- Błażej

,,Gra jest bardzo ciekawa i stworzenie jej wymagało sporo pracy, ale efekty są świetne i dają dużo frajdy’’- Wojtek

Składamy serdeczne podziękowania Prezes Zarządu Fundacji Cor Meum Pani Urszuli Matura, Panu Bartłomiejowi Gogola- koordynatorowi projektu, Paniom: Edycie Śmigalskiej, Joannie Rupińskiej, Monice Solarz, Natalii Miśkiewicz oraz niesamowitej młodzieży za gościnność, serdeczną atmosferę oraz podzielenie się swoimi doświadczeniami przy pracy nad projektem. Życzymy dalszych sukcesów i satysfakcji z pracy nad Niepołomicką planszówką.