Kolejny rok z e-bookami w limanowskiej bibliotece

Kolejny rok z e-bookami w limanowskiej bibliotece

Informujemy, że od 1 stycznia 2018 r. Miejska Biblioteka Publiczna w Limanowej oferuje swoim czytelnikom kolejny rok z rzędu bezpłatny dostęp do wybranych tytułów pierwszej i największej w Polsce czytelni książek on-line. Platformy IBUK LIBRA

Łączna ilość dostępnych publikacji to  2 260 tytuły. W ofercie znajdują się zarówno podręczniki akademickie i publikacje naukowe, jak również poradniki z różnych dziedzin wiedzy oraz literatura piękna dla dorosłych, dzieci i młodzieży. Z publikacji na platformie IBUK LIBRA  można korzystać na miejscu w limanowskiej bibliotece, na komputerach domowych oraz na urządzeniach mobilnych. Przypominamy, że warunkiem uzyskania dostępu jest posiadanie karty bibliotecznej, dzięki której można otrzymać unikalny kod PIN oraz utworzyć indywidualne konto w Platformie IBUK LIBRA. Zapisany użytkownik wypełnia obowiązkowo tzw. „kartę użytkownika usług zdalnego dostępu do IBUK LIBRA”. Serwis zapewnia zaawansowane narzędzia do pracy z tekstem – przygotowane z myślą o studentach, wykładowcach, profesjonalistach i czytelnikach.

Zapraszamy wszystkich do korzystania z IBUK LIBRA