18 33 72 140
Limanowa, ul. Matki Boskiej Bolesnej 13
- A +

Konkurs fotograficzny

Ogłoszenia

UWAGA! UWAGA!

Stowarzyszenie „Razem dla Regionu” z siedzibą w Limanowej organizuje konkurs fotograficzny!

Konkurs polega na wykonaniu fotografii  „Świętego Mikołaja”, który będzie praktykował swoją świąteczną tradycję, a więc obdarowywał prezentami bądź wykonywał dobry uczynek.

Konkurs fotograficzny

Konkurs zostanie przeprowadzony w terminie: od 21.11.2016 r. do 12.12.2016 r.

Konkurs skierowany jest do Rodziców bądź Opiekunów prawnych z terenu powiatu limanowskiego, których zadaniem będzie nadesłanie fotografii swoich dzieci w roli ,,Świętego Mikołaja” w formie elektronicznej na adres e-mail: rdr@poczta.onet.pl

Fotografia konkursowa powinna zostać przesłana w formacie JPG, o jak najlepszej rozdzielczości. Świętym Mikołajem  na fotografii konkursowej powinno być dziecko od 2 lat do 6. klasy szkoły podstawowej włącznie, które pełni główną rolę na fotografii. Mile widziane przebrania św. Mikołaja, rekwizyty, świąteczne elementy. Liczy się pomysłowość i kreatywność.

Każdy uczestnik konkursu - autor pracy, którym jest Rodzic bądź prawny Opiekun dziecka powinien w temacie wiadomości e-mailowej wpisać: Konkurs „Upoluj Mikołaja w akcji. W treści wiadomości natomiast Uczestnik konkursu powinien wpisać: imię i nazwisko autora pracy, telefon kontaktowy oraz w dwóch, trzech zdaniach opis fotografii – kto się na niej znajduje i co przedstawia przesłana fotografia. Prace, które zostaną wysłane bez zawarcia powyższych warunków, nie będą zakwalifikowane do konkursu.

Zwycięzcy (miejsca 1-3) oraz wyróżnieni (miejsca 4-6) dostaną nagrody w postaci prezentów świątecznych (w zależności od zajętego miejsca), gadżety Organizatora oraz dyplomy dla głównych bohaterów swoich fotografii konkursowych, czyli dzieci.

Więcej informacji na temat konkursu znajdą Państwo na stronie internetowej Organizatora www.rdr.ilimanowa.pl oraz fanpage na Facebooku.

 

Regulamin w PDF

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie!

Stowarzyszenie „Razem dla Regionu”