Niespodzianka dla czytelników korzystających z IBUK Libry!

Ogłoszenia

Z okazji zbliżającego się Światowego Tygodnia E-książki (1-7 marca 2015 r.) PWN, operator platformy IBUK Libra, przygotował dla wszystkich korzystających z serwisu czytelników dużą niespodziankę.

Niespodzianka dla czytelników korzystających z IBUK Libry!

Co miesiąc (począwszy od marca br.), na stronie głównej IBUKA Libry, będziemy zamieszczać jedną z książkowych nowości Domu Wydawniczego PWN. Wśród gorących tytułów nie zabraknie beletrystyki, literatury faktu czy publikacji popularnonaukowych. Czytelnicy będą mieli możliwość zapoznania się z naszą Książką Miesiąca przez 30 dni. Czas na jej przeczytanie będzie odmierzał specjalny zegar. Mamy nadzieję, że akcja sprawi przyjemność czytelnikom, którzy w wolnym czasie i w ramach relaksu, będą mogli codziennie, przez cały rok celebrować święto e-książki. – wyjaśnia Anna Radoszewska, menedżer ds. Kluczowych Klientów IBUK Libra.

Pierwsza książka pojawi się na platformie IBUK LIBRA w pierwszym tygodniu marca. Przypominamy, że z serwisu IBUK Libra mogą korzystać wszyscy aktualni oraz nowo zapisujący się czytelnicy limanowskiej Miejskiej Biblioteki Publicznej. Wystarczy tylko zgłosić pracownikowi biblioteki chęć korzystania z serwisu a on pomoże przejść przez wszystkie niezbędne, i nieskomplikowane, formalności związane z rejestracją. Dostęp do platformy e-książek jest oczywiście bezpłatny.

Zachęcamy do korzystania.