Quest „TU BYLI, TU BYŁO”

Quest „TU BYLI, TU BYŁO”

Jeśli chcesz poczuć się jak poszukiwacz skarbów, a przy tym poznać miejsca i postaci ważne w historii naszego miasta zapraszamy do rozwiązania questa pn. „TU BYŁO, TU BYLI”.

Quest powstał w efekcie feryjnych spotkań warsztatowych grupy dzieci i młodzieży.

Wykorzystując informacje zawarte w wierszowanych wskazówkach, będziesz podążał nieoznakowanym szlakiem, rozwiązując przy tym rymowane zagadki. Przejście całej trasy zajmuje Ci ok. 1,5 godziny. Gwarantujemy, że będzie to czas, w którym dotrzesz do ciekawych i za razem ważnych miejsc w mieście Limanowa. Oczywiście na końcu wędrówki czeka na Ciebie UKRYTY SKARB. Powodzenia!

Start wędrówki: Miejska Biblioteka Publiczna w Limanowej (ul. Matki Boskiej Bolesnej 13).

Arkusz questa możesz zabrać z Biblioteki lub pobrać z linku poniżej.

Quest „TU BYLI, TU BYŁO” - do pobrania