"Dziecięce Warsztaty Kulturalne"

obrazek

W dniach 21-22 kwietnia 2007 r. zrealizowaliśmy pierwszą część Dziecięcych Warsztatów Kulturalnych "Granica czy tylko miedza" finansowanych przez Unię Europejską w ramach Programu Inicjatywy Wspólnotowej INTERREG III A Polska-Republika Słowacka 2004-2006. Mikroprojekty.

"Otwarcie Oddziału dla dzieci"

obrazek

Dnia 18.04.2007 odbyło się uroczyste otwarcie wyremontowanego Oddziału dla dzieci w naszej bibliotece. Wstęgę przecięły dzieci wraz z Burmistrzem Miasta. Dzieci w podziękowaniu za odnowiony Oddział przygotowały krótki program artystyczny i wręczyły przedstawicielom władz miasta bukiety wiosennych kwiatów. Uroczystość zakończyło wspólne zwiedzanie zmodernizowanych pomieszczeń.

"Melodia drzewa"

obrazek

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia najnowszej wystawy pt. "Melodia drzewa", którą prezentują w naszej galerii Elżbieta i Piotr Zbrożek.

"Spotkanie polsko-słowackie"

obrazek

W dniu 21 marca w Limanowej odbyło się polsko-słowackie spotkanie, w celu omówienia realizacji wspólnych projektów kulturalnych współfinansowanych przez Unię Europejską, w ramach programu Interreg III A.

"Warsztaty szkoleniowe"

obrazek

Dnia 28.02.07 w PiMBP odbyły się warsztaty szkoleniowe dotyczące opracowywania wniosków do programów operacyjnych Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

"Książka najlepszym przyjacielem dziecka"

obrazek

To tytuł konkursu czytelniczego organizowanego cyklicznie przez Oddział dla dzieci. W tym roku w konkursie wzięły udział dzieci klas drugich z Zespołu Szkół Samorządowych Nr 1 oraz Zespołu Szkół Samorządowych Nr 2 w Limanowej.

"Ceramiczne dialogi"

obrazek

W Galerii Sztuki prezentowana jest obecnie wystawa pt. "Ceramiczne dialogi". Wystawiane eksponaty są pokłosiem V Ogólnopolskiego Pleneru Ceramicznego organizowanego przez Liceum Sztuk Plastycznych w Nowym Wiśniczu.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej