Limanowa, ul. Bronisława Czecha 4

Aktualności

Zdjęcie przedstawia uczniów koła języka polskiego „Kropka” w wypożyczani dla dzieci.

Takie wycieczki jest nam szczególnie miło gościć… Koło języka polskiego „Kropka” z klasy V ze Szkoły Podstawowej im. Adama Mickiewicza w Podłopieniu. „Siedmiu wspaniałych” pod opieką Pani Ani przybyli do naszej biblioteki by ją zwiedzić i zostać na dłużej. Podyskutowaliśmy troszeczkę i poznaliśmy się nieco bliżej. Było naprawdę fajnie spotkać się z takim zainteresowaniem wśród młodych książką i biblioteką. Kropko, zapraszamy!